Podnośnik zerwał skórę z głowy dziecka - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci  wyjaśniają szczegółowe okoliczności nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego 6-letnia dziewczynka doznała poważnych obrażeń ciała.

Lekarze 7 latka

Do zdarzenia doszło wczoraj około 17.00 w jednym z warsztatów samochodowych w Zabrzegu. Podczas pracy podnośnika samochodowego, fragment włosów dziewczynki został wciągnięty przez ruchomą część urządzenia, doprowadzając do poważnego urazu głowy.

Poszkodowana została przetransportowana śmigłowcem do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, gdzie przeszła wielogodzinną, skomplikowaną operację, zakończoną o godz.03.00 w nocy. Operację prowadził profesor Adam Maciejewski, znakomity chirurg naczyniowy z Instytutu Onkologii w Gliwicach, który wspomaga Centrum podczas najbardziej skomplikowanych operacji. Zabieg polegał na przyszyciu fragmentu zerwanej skóry głowy i zespoleniu naczyń krwionośnych. Życiu dziewczynki na szczęście nie zagraża już niebezpieczeństwo. Nie można jednak jeszcze mówić o powodzeniu przeszczepu.

Śledczy wraz z policyjnym technikiem kryminalistyki przeprowadzili oględziny miejsca wypadku i ustalają szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do tego zdarzenia. Czynności prowadzone są pod kątem narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia.

Udostępnij

0
-5
5
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę