Oskarżenie o molestowanie w Żywcu rozpatrzy bielski sąd - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Obrońcy byłego nauczyciela religii ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Żywcu nie zgodzili się z wyrokiem sądu pierwszej instancji.Dlaczego?

Policja akta Zywiec

Przypomnijmy, że nauczyciel został skazany przez Sąd Rejonowy w Żywcu na 5,5 roku więzienia. O szczegółach wyroku pisaliśmy TUTAJ.

Jak podała Telewizja Katowice, obrońcy złożyli apelację. Mecenas Andrzej Suchonek zapowiadał już wcześniej, że głównym argumentem będzie naruszenie prawa do obrony. „Nie zostało przeprowadzonych szereg dowodów zgłaszanych już na pierwszej rozprawie, następnie podtrzymywanych, a także tych, które pojawiły się na późniejszym etapie” - powiedział. 

- Apelację rozpatrywać będzie bielski sąd okręgowy. Prawdopodobnie stanie się to jesienią – przekazał prokurator Jacek Boda.

Udostępnij

5
+4
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę