Paliło się! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pięć zastępów straży pożarnej gasiło wczoraj pożar mieszkania na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym przy ulicy Piastów Śląskich w Bielsku-Białej.

Straz ogolna

Informacja o pożarze wpłynęła około godz. 19:00. Ze zgłoszenia wynikało, że klatka schodowa jest silnie zadymiona, a w mieszkaniu prawdopodobnie ktoś przebywa. Działania straży pożarnej polegały na równoczesnym rozwinięciu linii gaśniczej klatką schodową, rozstawieniu z tyłu budynku drabiny przystawnej do balkonu mieszkania oraz rozstawieniu drabiny mechanicznej. Wyłączono zasilanie w energię elektryczną i zakręcono gaz. Strażacy zabezpieczeni w aparaty ochrony dróg oddechowych weszli do mieszkania objętego pożarem.

W środku paliła się część mebli w pokoju oraz sprzęt RTV na jednej z szafek. Przeszukano mieszkanie i ugaszono pożar. Nikogo nie znaleziono. W tym samym czasie trwały działania mające na celu oddymienie klatki schodowej. W tym celu wybito okna na najwyższej kondygnacji na klatce (okna zamknięte na stałe). Po oddymieniu ciągów ewakuacyjnych przystąpiono do sprawdzania mieszkań na 3 i 4 kondygnacji. Łącznie ewakuowano 20 osób z mieszkań znajdujących się na klatce schodowej. Zespół ratownictwa medycznego zbadał trzech lokatorów z zadymionych mieszkań. W czasie prowadzonych działań dojechała właścicielka mieszkania. Działania zakończono po blisko trzech godzinach. Przyczynę pożaru ustala policja.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę