Dni otwarte batalionu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Dowódca 18 batalionu powietrznodesantowego zaprasza na uroczyste obchody Święta Jednostki, które po raz pierwszy w historii, połączone będą ze świętem 6 Brygady Powietrznodesantowej.

Uroczystości odbędą się w dniu 4 października 2019 roku w koszarach Jednostki przy ul. Bardowskiego 3. 

W programie między innymi: uroczysta zbiórka o godz.12.00, defilada pododdziałów, pokazy dynamiczne i skoki spadochronowe. Po części oficjalnej odbędzie się piknik spadochronowy i pokaz sprzętu będącego na wyposażeniu batalionu oraz Brygady. Dla najmłodszych uczestników święta przewidziany jest: tor komandosa, malowanie twarzy, a także pompowane dmuchańce-skakańce. Całość zostanie zwieńczona pyszną wojskową grochówką oraz występami artystycznymi w rytmie znanych wojskowych szlagierów.Do wspólnego świętowania zapraszamy również przedstawicieli Mediów.Koszary Jednostki będą otwarte dla zwiedzających od godz. 10.00-17.00.

Wejście od ul. Leszczyńskiej.Informujemy, że w godz. 11.30-13.00 w koszarach zostanie wstrzymany ruch kołowy i w tym czasie wjazd na teren Jednostki nie będzie możliwy.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę