Kontrole policyjne - jaki efekt? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Blisko 600 przebadanych kierujących na zawartość alkoholu lub narkotyków – to statystyki akcji bielskiej drogówki „Z narkotykami nie po drodze”. Co wykazały kontrole?

Kontrole bb

Celem akcji było zwiększenie świadomości kierujących w zakresie negatywnego wpływu narkotyków na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Działania ukierunkowane były na zwalczanie przypadków kierowania pojazdami po spożyciu nie tylko narkotyków, ale także alkoholu oraz jazdy bez zapiętych pasów bezpieczeństwa i przekraczania dozwolonej prędkości.

"W czasie akcji mundurowi skontrolowali blisko 600 kierujących sprawdzając, czy nie znajdują się oni pod wpływem środków odurzających lub alkoholu. Stróże prawa wykorzystywali w tym celu nowe urządzenia o nazwach Oratec III i DrugWipe 6. Optymizmem napawa, że ani jeden spośród skontrolowanych kierowców nie znajdował się pod wpływem alkoholu ani też innego, podobnie działającego środka." - głosi informacja Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.
 

Udostępnij

3
+2
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę