Ustalono kierowcę, który potrącił rowerzystę - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Informacje przekazane przez świadka przyczyniły się do ustalenia sprawcy, który w miniony wtorek na bielskim Rondzie Hulanka potrącił 28-letnią rowerzystkę.

 O sprawie pisaliśmy TUTAJ. Z oficerem dyżurnym bielskiej komendy skontaktował się świadek. Przekazał on informacje, które przyczyniły się do ustalenia sprawcy tego czynu. 

Ten ostatni, 38-letni kierujący wówczas fiatem cinquecento, stawił się wczoraj do bielskiej komendy na telefoniczne wezwanie policjantów. Przyznał się do potrącenia kierującej jednośladem. Został on przesłuchany, a o jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym grozi mu kara grzywny. 

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę