Konkurs stypendialny w dziedzinie kultury - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił konkurs stypendialny w dziedzinie kultury, który skierowany jest do osób zajmujących się twórczością artystyczną oraz upowszechnianiem i ochroną dóbr kultury na rzecz województwa śląskiego.

Instruenty dete 2

Stypendium przyznaje marszałek w oparciu o propozycje komisji powołanej przez Zarząd Województwa Śląskiego. Liczbę stypendiów, ich wysokość oraz czas trwania ustala corocznie Zarząd Województwa Śląskiego.

Stypendium może być tylko indywidualne. Termin składania wniosków upływa dnia 23 maja 2019 roku. Realizacja programu stypendialnego powinna nastąpić w czasie pobierania stypendium tzn. w ciągu 5 miesięcy.

Wnioski stypendialne można składać w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego, w siedzibie Międzywydziałowego Zespołu Zadaniowego w Bielsku-Białej i Częstochowie, przesyłać drogą elektroniczną przy pomocy PeUP lub nadsyłać pocztą.

Dodatkowe informacje związane z konkursem stypendialnym w dziedzinie kultury można uzyskać w Wydziale Kultury Urzędu Marszałkowskiego tel. (32) 7740211. Dostępne są też TUTAJ.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę