Kradł w lombardzie, użył gazu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Do 10 lat za kratami grozi 20-latkowi, który jest podejrzany o kradzież rozbójniczą. Sprawca skradł w lombardzie złotą bransoletkę o wartości blisko 3 tysięcy zł, a w czasie ucieczki zaatakował właściciela gazem pieprzowym. 

Do zdarzenia doszło w jednym z lombardów w centrum Bielska-Białej. Młody mężczyzna, mieszkaniec powiatu mikołowskiego, chciał obejrzeć złotą bransoletę. Właściciel wyjął precjoza z gabloty i przekazał klientowi. Sprawca rzucił się do ucieczki, kradnąc cenne łupy. Właściciel ruszył za nim w pościg. Napastnik nie dawał jednak za wygraną i użył wobec pokrzywdzonego gazu pieprzowego. Mężczyzna zdołał zatrzymać złodzieja i odzyskał skradzione mienie. Rabuś został przekazany w ręce policjantów z komisariatu III w Bielsku-Białej. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że był poszukiwany przez sąd za wcześniejsze przestępstwa, m.in. kradzieże i posiadanie narkotyków, za które został skazany na karę 5 miesięcy pozbawienia wolności.

Zatrzymany został przewieziony do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty. O jego dalszym losie rozstrzygnie dzisiaj prokuratura i sąd. Po przesłuchaniu trafi prosto do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę