Dotacje z UE - nie daj się nabrać seniorze - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Nieznajoma kobieta okradła 88-letniego bielszczanina. To kolejne tego typu zdarzenie w ostatnich dniach w Bielsku-Białej.

Banknoty

Sprawczyni, która zapukała do drzwi mieszkania w Bielsku-Białej przy ul. Olszówki twierdziła, że załatwia dotacje dla emerytów z Unii Europejskiej. 88-letni właściciel, nie przeczuwając niczego złego, zaprosił ją do mieszkania. Oszustka poprosiła go o dowód osobisty. Kiedy mężczyzna zajęty był szukaniem dokumentów, kobieta splądrowała jego mieszkanie, kradnąc oszczędności.

Oszustki poszukują teraz policjanci. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej personaliów należy kierować do Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej przy ul. Kamińskiego 8, tel. 33 8121600, nr alarmowy 112. Mundurowi obiecują anonimowość.

Udostępnij

0
-2
2
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę