Szczęśliwie odnaleziony. Za granicą - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Szczęśliwie zakończyły się prowadzone od wczoraj poszukiwania 78-letniego mieszkańca Bielska-Białej. Mężczyzna wczoraj rano przyjechał na teren powiatu żywieckiego na grzyby i nie wrócił do domu.

Policja Poszukiwania

 Wczoraj około 19.00 policjanci otrzymali informację o zaginięciu 78-letniego mieszkańca Bielska-Białej. Mundurowi w rozmowie z bliskimi ustalili, że mężczyzna około 6.00 rano przyjechał na teren powiatu żywieckiego na grzyby. Miał przebywać w rejonie Glinki. Gdy do godzin wieczornych nie wrócił do domu, zaniepokojona rodzina poinformowała o tym stróżów prawa. Około 19.00 rozpoczęto poszukiwania, które trwały do 3.30 nad ranem. Z uwagi na fakt, że istniało podejrzenie, że mężczyzna mógł przejść na stronę słowacką o poszukiwaniach poinformowano również odpowiednie służby słowackiej. Ponad 100 osób, w tym policjanci, goprowcy, strażacy, strażacy ochotnicy oraz ratownicy słowaccy, poszukiwało 78-latka. W poszukiwaniach wykorzystano również psy tropiące oraz specjalistyczny sprzęt. Dzisiaj z samego rana akcję wznowiono. 

"Po godz.12.00 służby słowackie poinformowały, że mężczyzna odnalazł się około 3 do 4 kilometrów od strony słowackiej granicy. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w poszukiwaniach. Dzięki ich zaangażowaniu nie doszło do tragedii." - brzmi komunikat Komendy Powiatowej Policji w Żywcu.

Udostępnij

6
+6
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę