Komisariat w Szczyrku już w nowym miejscu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Wczoraj nastąpiło przeniesienie Komisariatu Policji w Szczyrku z ul. Granicznej do nowo wybudowanego obiektu.

Teraz komisariat działa przy ul. Myśliwskiej 40, w ścisłym centrum Szczyrku. Numer telefonu do jednostki pozostaje bez zmian – 33 8254610. W sprawach nagłych, wymagających natychmiastowej interwencji, należy dzwonić na numer alarmowy 112.

Nowa siedziba policjantów to blisko 700 m² powierzchni użytkowej budynku, a ponadto zaplecze techniczne, sanitarne i ogrodzony parking. W komisariacie znajduje się 70 pomieszczeń. W nowej jednostce służy 31 policjantów. Komisariat wyposażony jest w pomieszczenia dla służby dyżurnej, prewencyjnej, dzielnicowych, służby kryminalnej, korpusu cywilnego i kierownictwa jednostki. Ponadto na terenie jednostki funkcjonuje siłownia przeznaczona dla policjantów i pracowników cywilnych. Pomieszczenia i wyposażenie komisariatu są zgodne z najnowszymi standardami, w jakich budowane są nowe i modernizowane obecne jednostki Policji.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę