Zszedł nocą z Szyndzielni "pod wpływem" - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Miniona niedziela okazała się dniem, w którym beskidzcy GOPR-owcy nie raz nieśli pomoc nietrzeźwym.

 O ich działaniach tego typu na Czantorii pisaliśmy TUTAJ. Interwencję w podobnych przyczyn musieli podjąć również na Szyndzielni.

"Już po północy ratownik dyżurny z Centralnej Stacji Ratownictwa otrzymał zgłoszenie zaginięcia 21-letniego mężczyzny, który ok 22:00 wyszedł na zewnątrz i nie powrócił na umówiony nocleg do schroniska na Szyndzielni. Po powiadomieniu Komendy Miejskiej Policji zadysponowano do CSR ratowników ze Stacji Operacyjnej Bielsko-Biała. W rejon poszukiwań wyjechały dwa patrole (samochód terenowy + quad). Po godzinie 2:00 dotarła informacja od patrolu Policji o odnalezieniu poszukiwanego w okolicy miejsca zameldowania, w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Ratownicy zakończyli działania o 3:00 nad ranem." poinformował GOPR Beskidy na swojej stronie FB.

Udostępnij

1
0
1
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę