Nowe wozy bielskiej policji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Bielski garnizon poszerzy swój park maszynowy. Planowana jest szumna uroczystość przekazania nowych pojazdów.

Policja komisariat nowy

Zakup sześciu samochodów marki Opel Astra (wartość samochodu 73 tys. zł), dwóch pojazdów marki Fiat Doblo (wartość samochodu 55 tys. zł) i dostawczej toyoty proace (wartość 96 tys. zł), został w części sfinansowany z budżetu miejscowych samorządów. Samorządy przeznaczyły na ten cel 353 tysięcy zł. Pozostała część zakupu została sfinansowana z budżetu Policji.

Uroczyste ich przekazanie odbędzie się w najbliższy czwartek 13 grudnia 2018 r. o godz. 12.00 w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45. Wezmą w nim udział władze miejskie i powiatowe oraz szefostwo policji. Jak głosi informacja na stronie internetowej bielskiej komendy, nowe samochody zostaną poświęcone przez policyjnych kapelanów ks. Karola Mozora oraz ks. Marka Twardzika.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę