Po "amfie" okradał market budowlany - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 Po nocy spędzonej w celi komendy usłyszał zarzuty kradzieży i posiadania narkotyków.

market okradal

W poniedziałek wieczorem ochroniarze jednego z bielskich marketów budowlanych ujęli na kradzieży nieuczciwego klienta sklepu. Próbował on wynieść kosztowne urządzenia elektrotechniczne o łącznej wartości ponad 1800 złotych. Mężczyzna został schwytany i trafił do pomieszczenia ochrony, w którym oczekiwał na przyjazd patrolu Policji. W międzyczasie zdołał wyjąć z kieszeni zawiniątko z białym proszkiem i wyrzucić w kąt pomieszczenia. Kiedy na miejsce przyjechali mundurowi, w rozmowie z pracownikami ochrony ustalili, że mężczyzna już dwa razy w tym roku przychodził do sklepu i kradł drogie artykuły elektrotechniczne. Kiedy sali sprzedażowej zobaczyli po raz kolejny nieuczciwego klienta, śledzili jego poczynania na monitoringu i sprawnie ujęli na kolejnej kradzieży. Mundurowi w rozmowie z ochroną sklepu ustalili, że w sumie mężczyzna okradł sklep z towaru wartości blisko 5 tys. złotych. Uwagę policjantów z patrolu zwróciło także zawiniątko leżące na podłodze pokoju. Razem z ochroniarzami przejrzeli nagranie z kamery pomieszczenia, w którym umieszczani są ujęci na kradzieży klienci. Kamera uchwyciła moment, w którym mężczyzna wyrzucał go z kieszeni. Po zbadaniu substancji okazało się, że to amfetamina.

Odzyskany przez ochroniarzy towar wrócił na półki, zabezpieczone narkotyki trafiły do policyjnego magazynu, a zatrzymany 55-latek do policyjnego aresztu. Po nocy spędzonej w celi komendy usłyszał zarzuty kradzieży i posiadania narkotyków. Za przestępstwa grożą mu nawet 3 lata więzienia. Prokurator objął go policyjnym.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę