Zaczepił dziecko. Policja potwierdza i uspokaja - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Głośna w okolicy sprawa. Mundurowi podkreślają, by zachować czujność, ale też edukować.

Policja ogolna

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o sytuacji, do której miało dojść w minioną środę w Zarzeczu. Nieznany mężczyzna, poruszający się dużym czarnym autem, zaczepiał 9-.latka, nakłaniając go do wejścia do samochodu pod pretekstem zobaczenia małych piesków. Nie doszło w tamtej sytuacji do przestępstwa. To jedyne takie zdarzenie, o którym wiemy. Jeśli dochodziło do innych, prosimy o informację, szczególnie osoby poruszające się w ten dzień około godz. 13 - 14 przez Zarzecze, które posiadają monitoring w samochodzie. Sami też przepatrujemy dostępne nam zapisy video - mówi oficer prasowy żywieckiej komendy Mirosława Piątek.

Rzeczniczka akcentuje, że nie ma powodów do nadmiernych obaw, ale jednocześnie ważne jest, aby rodzice i opiekunowie rozmawiali z dziećmi, uczulając na tego typu sytuacje i na to, jak się w nich zachować.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę