Tragiczne odkrycie pod Szyndzielnią - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Wczoraj o godzinie 15:25 turystka poinformowała GOPR-owców o zauważeniu człowieka leżącego w potoku w pobliżu szlaku niebieskiego, ok. 250 m powyżej dolnego peronu KL Szyndzielnia.

 "Na miejsce udał się zespół ratowników karetką GOPR. Z wywiadu wynikało, że jest to mężczyzna w głębokim wąwozie, który nie daje oznak życia. Ratownicy jadący na miejsce na podstawie rozmowy z kobietą zadecydowali o wezwaniu patrolu Policji. Operator 112 zadysponował także Straż Pożarną oraz Pogotowie Ratunkowe. Do miejsca, gdzie czekała osoba zgłaszająca, ratownicy GOPR przetransportowali Ratowników Medycznych oraz Policjantów. W wąwozie zastano zwłoki mężczyzny. Po decyzji dowiezionego przez PSP prokuratora, ratownicy GOPR zabezpieczyli zwłoki i z pomocą Policji przy użyciu technik linowych ewakuowali je do najbliższej drogi leśnej. Do dalszego transportu użyto quada z przyczepą PSP. Ratownicy GOPR zakończyli akcję o godzinie 18:00.' - relacjonują ratownicy Grupy Beskidzkiej GOPR.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę