Pożar budynku mieszkalnego - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Siedem zastępów straży pożarnej gasiło wczoraj pożar budynku mieszkalnego w Bielsku-Białej przy ulicy Maślaków (Komorowice Krakowskie). Ranna została jedna osoba.

Pożar został zgłoszony o godzinie 18.22. Po dotarciu na miejsce pierwszych jednostek straży pożarnej, ogniem objęta była znaczna część I piętra dwukondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Mieszkańcy domu opuścili go samodzielnie przed przybyciem zastępów. Strażacy zabezpieczyli miejsce, następnie podano dwa prądy wody  w natarciu na palące się pomieszczenia na I piętrze (pokój i korytarz wraz ze schodami wejściowymi).

Strażacy udzielili pomocy przedmedycznej 44-letniemu lokatorowi mieszkania na pierwszym piętrze, który usiłował samodzielnie ugasić pożar i doznał lekkich poparzeń oraz zatrucia gazami pożarowymi. Osobę tą przekazano załodze pogotowia ratunkowego, która zdecydowała o przewiezieniu poszkodowanego do szpitala na badania. Działania zakończono o godz. 20:23. Oprócz jednostek PSP, w akcji ratowniczo-gaśniczej brały udział jednostki z OSP Komorowice Krakowskie, OSP Komorowice Śląskie oraz OSP Lipowiec. Przyczynę pożaru ustala policja.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę