Śmierć na S1. Obwodnicą pod prąd - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do tragicznego  w skutkach zdarzenia doszło dziś (31 października) około godz. 6.00 na obwodnicy Bielska-Białej, na wysokości Lipnika.

Policja ogolna

 Ze wstępnych informacji policyjnych wynika, że 80-letni mężczyzna poruszał Hyundaiem Atos drogą ekspresową pod prąd. Jechał w kierunku Żywca, pasem wiodącym do Cieszyna. Na wysokości skrzyżowania z ul. Krakowską doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym mercedesem. W samochody uderzył też Seat Exeo. 80-latek niestety nie przeżył tego wypadku.

Jak informuje portal Bielskie Drogi, mężczyzna jechał pod prąd prawdopodobnie już od Wapienicy, czyli około 10 km. Policja ustala szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Udostępnij

1
0
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę