Duży pożar stodoły - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Jedenaście zastępów straży pożarnej gasiło dzisiejszej nocy pożar stodoły w Międzyrzeczu Górnym. Akcja gaśnicza trwała ponad pięć godzin.

Pozacr stofdoly

Oficer dyżurny odebrał informację o pożarze o godz. 00:34. Kiedy jednostki przybyły na miejsce zdarzenia, ogniem objęty był cały budynek stodoły wykonany z drewna oraz cegły. W pierwszej chwili działania zastępów polegały na obronie budynku stajni dla koni oraz budynku mieszkalnego. Oba obiekty znajdowały się w odległości około 10 m od palącej się stodoły.

Następnie podano dwa prądy wody na palący się budynek. Po dojeździe kolejnych jednostek na miejsce zdarzenia postanowiono podać dodatkowe dwa prądy wody. W miarę przygasania pożaru zrezygnowano z obrony sąsiednich budynków i pozostawiono 4 prądy w natarciu w celu dogaszenia pożaru i przelewania słomy.

Stodoła w momencie wybuchu pożaru była pełna - znajdowało się w niej 3000 bali słomy oraz 5 ton trocin. Ze względu na dużą ilość zgromadzonej słomy do jej wyciągania użyto ciężki sprzęt tj. koparko ładowarkę oraz dwa ciągniki rolnicze z przyczepami.

 Działania zakończono o godz. 6:00. Przyczynę pożaru ustala policja.

Udostępnij

0
0
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę