Wyrodni synowie z zarzutami - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Jasienicy zatrzymali dwóch braci w wieku 36 i 42 lat, którzy stosowali przemoc wobec swoich rodziców.

policja copy copy

Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości powiatu bielskiego. Do dyżurnego Komisariatu Policji w Jasienicy zadzwoniła seniorka zaatakowana przez swoich dwóch synów, którzy upojeni alkoholem wywołali z nią awanturę. Kobieta zamknęła się przed nimi w pokoju i wezwała pomoc. Kiedy na miejsce dotarli mundurowi z Jasienicy, bracia byli agresywni, nie słuchali wezwań do zachowania zgodnego z prawem, ani nie wykonywali poleceń policjantów. Nie pomagały ostrzeżenia, a ponieważ zachowywali się agresywnie, na miejsce został wezwany kolejny patrol Policji. Młodszy z braci, 36-latek znieważył mundurowych, rzucając w nich niewybrednymi obelgami. Stróże prawa ustalili, że w domu od dłuższego czasu dochodziło do przemocy rodzinnej. Obydwaj synowie od ponad roku znęcali się fizycznie i psychicznie nad rodzicami, a awantury pod wpływem alkoholu były na porządku dziennym. Obydwaj zostali zatrzymani, a badanie policyjnym alkomatem wykazało, że każdy z nich miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Trafili do policyjnej izby zatrzymań.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie zostali doprowadzeni do prokuratury. Tam usłyszeli zarzuty znęcania się nad rodzicami, za które każdemu z nich grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. 36-latek usłyszał też zarzut znieważnia mundurowych, zagrożony karą jednego roku więzienia. Prokurator objął ich policyjnym dozorem. Zakazał im też zbliżania się do rodziców i kontaktowania z nimi. O losie obydwu mężczyzn zdecyduje niebawem sąd.

Udostępnij

1
0
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę