Zakorkowane przejście graniczne, a przy okazji wjazd do miasta - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Cieszyński "Ratusz" informuje o zablokowaniu przez TIR-y wjazdu do miasta. Wcześniej proszono, by bez konieczności nie wybierać się za granicę.

Korel Cieszyn

Olbrzymi korek z udziałem TIR-ów do kontroli na przejściu granicznym Cieszyn-Boguszowice ciągnie się zarówno od strony, ul. Katowickiej (wjazd od Hażlacha), ul. Bielskiej (od strony Gumnej), jak i na trasie S-52.

"Osobom podróżującym do Cieszyna polecamy alternatywne drogi:
z Pogwizdowa ul. Frysztacką,
z Bażanowic ul. Wiślańska,
z Puńcowa ul. Cieszyńską

Podróżujący służbowo bądź zawodowo do Czech, mogą skorzystać z przejścia granicznego na Moście Przyjaźni. Obowiązuje tam jednak tylko ruch pieszy!" - sugeruje komunikat Urzędu Miejskiego w Cieszynie. Wcześniej władze miasta apelowały do wszystkich, którzy nie muszą przekraczać granicy o powstrzymanie się od spacerów i wizyt u naszych czeskich sąsiadów. Każdy kto nie pracuje po drugiej stronie Olzy, wracając do Polski, będzie poddany obowiązkowej dwutygodniowej kwarantannie. Obowiązku tego nie stosuje się wobec osób, które przekroczyły granicę w celu wykonywania czynności zawodowych i są w stanie te zobowiązania pisemnie potwierdzić.

Według informacji Śląskiej Straży Granicznej czas oczekiwania na przejściu granicznym Cieszyn - Boguszowice to 2 godziny.

 

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę