Zaginął 14-latek - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Bielska-Białej poszukują 14-latka. Nastolatek wyszedł z domu w nocy z 17 na 18 kwietnia bieżącego roku. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony latek

Zaginiony Grzegorz Broszkiewicz w nocy z 17 na 18 kwietnia 2021 roku opuścił miejsce zamieszkania. Od tamtej pory nie powrócił do domu, nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: Wzrost 160 - 170 cm, włosy dłuższe koloru blond, pieprzyk na prawym policzku i na szyi (w rejonie krtani). Ubrany był w brązową kurtkę, bluzę koloru czerwonego, czarne spodnie ze ściągaczem przy kostkach tzw. joggery, szare buty sportowe.

Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionego prosimy kierować do Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej, przy ulicy Składowej 2, e-mail. kp1@bielsko.ka.policja.gov.pl, tel. 47 85 701 00, Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej tel. 47 85 712 55 lub numer alarmowy 112.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę