Pożar pustostanu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci zabezpieczają miejsce nocnego pożaru pustostanu przy bielskiej ulicy Trakcyjnej. Akcja gaśnicza trwała do wczesnych godzin porannych. Na szczęście w jego wyniku nikt nie odniósł obrażeń. Przez kilka godzi ruch drogowy oraz kolejowy był wstrzymany. Dokładne przyczyny i okoliczności jego powstania ustalają śledczy.

pustostan

 W poniedziałek około 20.30 doszło do pożaru pustostanu znajdującego się przy ulicy Trakcyjnej w Bielsku-Białej. Pierwsi na miejsce dotarli mundurowi z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej. Stróże prawa dokonali lustracji i sprawdzenie płonącego budynku, nie ujawniając żadnych osób w jego okolicy ani wewnątrz. Na czas trwania akcji gaśniczej policjanci z prewencji oraz drogówki zamknęli ruch drogowy na całej ulicy Trakcyjnej, oraz na ulicy Grażyńskiego, na odcinku od ulicy Kwiatkowskiego do Centrum Handlowego Sfera. Czynności policjantów na miejscu koordynował naczelnik wydziału ruchu drogowego. Z zalecenia strażaków z Państwowej Straży Pożarnej ruch kolejowy na linii Bielsko-Biała – Wadowice został wstrzymany. Akcja gaśnicza trwała do wczesnych godzin porannych dzisiaj. Strażacy na bieżąco oraz po zakończeniu działań gaśniczych sprawdzali pogorzelisko, na szczęście nie ujawniono żadnych osób poszkodowanych.

Według wstępnych ustaleń policjantów budynek, który uległ spaleniu, był nieużytkowany, należał do jednej ze spółek PKP. Miejsce zdarzenia zabezpieczają teraz mundurowi. Następnie zostaną wykonane oględziny kryminalistyczne z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. Dokładne przyczyny i okoliczności pożaru ustalają śledczy.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę