Smolik, Muniek, Roksana Węgiel - startuje 10. Letnia Scena Sfery - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Koncert Roksany Węgiel rozpocznie jubileuszową, 10. edycję Letniej Sceny Sfery. Ten muzyczny festiwal, który już na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń w Bielsku-Białej. Wyróżnia się różnorodnością muzycznych stylów i artystów, którzy występują w każdy piątek, przez osiem tygodni lata.

Letnia Scena Sfery 2

W tym roku Letnia Scena Sfery obchodzi dziesiąte urodziny. Od 2010 r. na scenie wystąpiło blisko stu największych artystów z Polski i zagranicy, a wśród nich m.in.: Kasia Kowalska, Raz Dwa Trzy, Maciej Maleńczuk, Elektryczne Gitary, czy Natalia Kukulska. Wyjątkowe koncerty przyciągają fanów dobrej muzyki, niezależnie od wieku i upodobań. Ogromna różnorodność stylów: od popu, przez rock, folk, hip-hop, latino, aż po jazz gwarantuje prawdziwą muzyczną ucztę, serwowaną w letnie, piątkowe wieczory.

W najbliższą sobotę, 5 lipca, Letnia Scena Sfery rozpocznie się występem Roksany Węgiel, laureatki 16. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W kolejne piątki usłyszymy: Balkansambel, Muńka i Przyjaciół, Kozak System, Wojtek Mazolewski Quintet, Marcina Sójkę, Jose Torres & Havana Dreams. Cykl koncertów zakończy 23 sierpnia występ duetu Smolik / Kev Fox. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Inicjatorem i sponsorem wydarzenia Galeria SFERA, największe centrum handlowe na Podbeskidziu. Poprzez realizację Letniej Sceny Sfery galeria podkreśla silny związek z miastem i jego mieszkańcami, oferując im nie tylko udane zakupy, ale także możliwość uczestnictwa w muzycznym wydarzeniu na najwyższym poziomie.

 Program Letniej Sceny Sfery:

 5.07.2019, godz. 19:30 Roksana Węgiel

12.07.2019, godz. 19:30 Balkansambel

19.07. 2019, godz. 19:30 Muniek i Przyjaciele

26.07. 2019, godz. 19:30 Kozak System

2.08. 2019, godz. 19:30 Wojtek Mazolewski Quintet

9.08. 2019, godz. 19:30 Marcin Sójka

16.08. 2019, godz. 19:30 Jose Torres & Havana Dreams

23.08. 2019, godz. 19:30 Smolik / Kev Fox

Koncerty odbywają się na Palcu Bolka i Lolka w Bielsku-Białej, przed wejściem do Galerii SFERA.

Udostępnij

1
0
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę