Spotkanie przedsiębiorców w Bielsku-Białej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

"Wsparcie na podnoszenie kwalifikacji przedsiębiorców i ich pracowników" - to tytuł spotkania, na które już w czwartek, 19 października zaprasza Lokalny Punkt Informacyjny w Bielsku-Białej.

biznes

Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 10.00 w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego w Bielsku-Białej przy ul. Cieszyńskiej. Przeznaczone jest ono dla przedsiębiorców z małych i średnich firm. Podczas spotkania omówione zostaną m.in. założenia podmiotowego systemu finansowania usług rozwojowych i możliwości dofinansowania, koncepcja bazy usług rozwojowych oraz procedura wnioskowania.

Ci, którzy chcą wziąć udział w spotkaniu, muszą pamiętać o wcześniejszej rejestracji. Formularz znaleźć można na stronie internetowej stowarzyszenia Bielskie Centrum Przedsiębiorczości w zakładce "Aktualności LPI". Po wysłaniu formularza na adres mailowy otrzymamy potwierdzenie, które będzie warunkiem uczestnictwa w spotkaniu. Warto pamiętać o tym, że ilość miejsc jest ograniczona, więc liczy się kolejność zgłoszeń. Udział w szkoleniu jest darmowy.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę