Zabezpieczono nielegalne substancje - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej zajmujący się Zwalczaniem Przestępczości Narkotykowej przeprowadzili na terenie Bielska-Białej oraz Żywca szeroko zakrojoną akcję przeciwko osobom zamieszanym w handel niedozwolonymi substancjami. Zabezpieczyli ponad 4,5 kilograma niedozwolonych substancji.

handel narkotykami powiat bielski powiat zywiecki

Wytężona praca operacyjna oraz procesowa, jak również ogromne zaangażowanie bielskich policjantów zwalczających przestępczość narkotykową doprowadziła do jednoczesnego zatrzymania na terenie Bielska-Białej i Żywca łącznie 11 osób. Po przeszukaniach przeprowadzonych w miejscu ich zamieszkania policjani zabezpieczyli substancje, których posiadanie jest zabronione, w tym około 4,5 kilograma marihuany oraz około blisko 1 kilogram amfetaminy, a nadto przedmioty świadczące o udziale tychże osób w przestępczym procederze. 

Prokurator przedstawił zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych łącznie 11 osobom.

Policjanci, zbierając dowody w sprawie, zebrali wystarczającą ilość materiałów, by Prokuratura Okręgowa w Bielsku-Białej mogła wystąpić z wnioskiem do Sądu Rejonowego o tymczasowy areszt w stosunku do podejrzanych. Decyzją sądu, 11 podejrzanych najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za popełnione przestępstwa grożą wysokie kary pozbawienia wolności.

Sprawa ma charakter rozwojowy, a praca kryminalnych zajmujących się przestępczością narkotykową może skutkować kolejnymi zatrzymaniami.

 

źródło: bielsko-biala.policja.gov.pl

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę