Okrzesik na prezydenta? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Przybywa kandydatów, mających aspiracje do bycia prezydentem Bielska-Białej i deklarujących start w najbliższych wyborach samorządowych.

Okrzesik

Od dawna mówiło się, że kandydować zamierza Janusz Okrzesik. Nie padła jednak z jego strony jawna deklaracja. Wczoraj, podczas gali „Samorządowiec Roku 2018”, sprowokowany pytaniem z sali potwierdził, że ma taki zamiar.

- Bielsko-Biała potrzebuje zmiany. Ale nie jakiejkolwiek zmiany, tylko mądrej zmiany. Uważam, że wybór między PiS a PO nie daje gwarancji mądrej zmiany. Dlatego będę kandydował. Będzie kandydat niezależny, bezpartyjny – powiedział na spotkaniu Janusz Okrzesik.

Janusz Okrzesik ma 53 lata. W latach 80-tych był działaczem podziemia solidarnościowego, a w wyniku wyborów z 4 czerwca 1989 r. został posłem na sejm z listy Komitetu Obywatelskiego „Solidarność”. W następnych latach związany był między innymi z Unią Demokratyczną i Unią Wolności. Na prezydenta Bielska-Białej kandydował już w 2014 roku, przegrywając z Jackiem Krywultem w II turze wyborów.

Udostępnij

3
+2
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę