[AKTUALIZACJA] Szybki awans? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Dyrektor Biura Poselskiego Posła Kazimierza Matusznego awansowała do państwowego podmiotu.

wisinska

Maria Wisińska-Kurz wcześniej pracowała m.in. w Centrum Integracji Społecznej w Jeleśni oraz Starostwie Powiatowym w Żywcu i firmie Anmediq s.c. Warszawa – tak wynika z oświadczenia złożonego przez ni do marszałka Sejmu w grudniu 2015 roku, w związku z objęciem stanowiska dyrektora żywieckiego Biura Poselskiego posła Kazimierza Matusznego. Jej nazwisko od niedawna pojawia się wśród najważniejszych pracowników Państwowego Gospodarstwa Wody Polskie w Gliwicach. Jest tam zastępcą dyrektora ds.  organizacyjno-ekonomicznych.

AKTUALIZACJA: Panią Marię Wisińską Kurz na to stanowisko powołał Prezes Wód Polskich.

- Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach informuje, że Pani Maria Wisińska-Kurz została powołana na stanowisko zastępcy Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach do spraw Organizacyjno-Ekonomicznych w dniu  21 czerwca 2018 r. na mocy przepisów ustawy Prawo Wodne z dn. 20 lipca 2017 r. (Dz.U. z 2017 r. poz. 1566, z późn. zm.) w trybie art. 245 - poinformowała Linda Hofman, rzecznik prasowa Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach.

 

Udostępnij

10
-24
34

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę