Brak dojazdu do działek w Komorowicach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Sytuacja związana z drogą dojazdową do budynków mieszkalnych w Komorowicach staje się coraz bardziej napięta - strony nie mogą uzyskać porozumienia.

FB komorowice 2

“Mieszkańcy Komorowic chcą, aby deweloper wybudował nową drogę do swojego osiedla. Skarżą się, że ich wąska droga dojazdowa nie zapewni wszystkim mieszkańcom ani bezpieczeństwa, ani komfortu. Dzięki ich uporowi główny inspektor nadzoru budowlanego właśnie unieważnił decyzję prezydenta o pozwoleniu na budowę domów, które… już są zamieszkane” - pisze beskidzka24.

Wspomniana "stara" droga ma ok. 4 m szerokości i uniemożliwia swobodne poruszanie się samochodów jak i pieszych. Do tej pory wszystko było w porządku i dało się z tym żyć, dopóki nie powstały kolejne budynki i ruch się nie zwiększył. Już podczas budowy samochody dojeżdżające do działek nie mogły poradzić sobie z przejazdem, uszkadzając płoty. Mieszkańcy stawiają ultimatum - albo droga ma zostać poszerzona, albo inwestor nowych zabudowań zadba o nową we własnym zakresie.

Oprac. MG.

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę