Tańsze bilety na "Kwaśnicę" - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wystartowała akcja promocyjna, dzięki której bilety na Światowy Festiwal Kwaśnicy 2018 są tańsze aż o 50 proc. Wystarczy skorzystać z aplikacji mobilnej mPay lub serwisu sklep.mpay.pl i dokonać zakupu przy użyciu karty płatniczej. Portal Beskidy.news sprawuje patronat medialny nad wydarzeniem (program na www.kwasnica.pl).

Festiwal Kwasnicy -zakup biletow w aplikacji mobilnej

Na każdego uczestnika promocji czeka też upominek w postaci darmowego napoju.Tegoroczna edycja Światowego Festiwalu Kwaśnicy odbędzie się w dniach 10-12 sierpnia w żywieckim amfiteatrze Pod Grojcem. Standardowa cena jednodniowych biletów wynosi 15 zł, ale dzięki startującej właśnie promocji można kupować je o połowę taniej. Jedynym warunkiem jest skorzystanie z aplikacji mobilnej mPay lub serwisu sklep.mpay.pl i dokonanie zakupu przy użyciu karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. Celem akcji, którą mPay organizuje wspólnie z Mastercard jest propagowanie mobilnego stylu życia oraz zachęcanie do korzystania z nowoczesnych, bezgotówkowych rozwiązań płatniczych. Uczestnicy promocji mogą korzystać z niej wielokrotnie, a tym samym kupować taniej bilety na każdy dzień festiwalu. Rabat w wysokości 50 proc. zostanie naliczony automatycznie podczas każdej transakcji. Tańsze bilety są dostępne dla posiadaczy kart z logo różnych banków i organizacji płatniczych, nie tylko Mastercard.

Jak kupować bilety na festiwal za 7,5 zł?

Wystarczy uruchomić mPay w komórce, dotknąć kafelka „Festiwale” i wybrać „Światowy Festiwal Kwaśnicy 2018”.  W kolejnych krokach należy wybrać jeden z dni, w których odbywa się impreza i określić liczbę kupowanych biletów. Teraz pozostaje już tylko wybór jednej z dostępnych metod płatności kartą, np. mPay Wallet Masterpass. Do sfinalizowania zakupu wystarczy wtedy wpisanie kodu PIN, który każdy użytkownik ustala samodzielnie podczas rejestracji w mPay. W momencie zakupu wejściówki zostają automatycznie zapisane w telefonie. Po dotarciu na teren festiwalu można będzie od razu udać się w kierunku bramek wejściowych, całkowicie omijając kolejki do kas. Wystarczy uruchomić aplikację, dotknąć kafelka „Kontrola biletów” i okazać obsłudze ekran telefonu z wyświetlony biletem. Żeby to zrobić, nie trzeba łączyć się z Internetem.W równie prosty sposób festiwalowe wejściówki można nabyć w serwisie internetowym sklep.mpay.pl. Po dokonaniu zakupu bilet zostaje wysłany na wskazany adres e-mail. Następnie wystarczy go wydrukować lub pobrać na telefon.

Jak podłączyć kartę płatniczą?

Kartę płatniczą można zarejestrować m.in z poziomu aplikacji mPay w telefonie. W tym celu wystarczy wejść do zakładki „Środki płatnicze”, dotknąć ikony karty i wypełnić formularz potrzebnymi danymi. W podobny sposób kartę można dodać po zalogowaniu się na stronie www.mpay.pl. Ze względów bezpieczeństwa w aplikacji można płacić tylko kartami zweryfikowanymi. Dlatego po dodaniu karty należy zalogować się do swojego banku i sprawdzić losową kwotę z przedziału od 1 do 5 zł, jaką karta została obciążona. Po wprowadzeniu kwoty w aplikacji karta staje się w pełni aktywna, a jej właściciel może korzystać z promocji. Obciążenie karty jest tymczasowe i po zakończeniu weryfikacji środki zostają automatycznie zwrócone.

Jak pobrać aplikację mPay?

Aplikacja jest darmowa i dostępna na telefony z systemami Android oraz iOS. Żeby ją pobrać, wystarczy w sklepie z aplikacjami wpisać „mPay płatności mobilne”. Innym sposobem jest wpisanie w przeglądarce internetowej telefonu adresu www.app.mpay.pl. Podczas pierwszego uruchomienia aplikacja przeprowadza użytkownika przez krótki proces rejestracji.Z regulaminem promocji można zapoznać się na stronie internetowej  HYPERLINK "http://www.mpay.pl" www.mpay.pl

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę