Myslovitz znów bez wokalisty! Jak będzie w Żywcu? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dziś rano do organizatora Festiwalu Kwaśnicy dotarła informacja o rozłamie w zespole Myslovitz.

Myslovitz na scenie

Panowie równo po 6 latach rozstali się z Michałem Kowalonkiem, który w roku 2012 zastąpił Artura Rojka:

- Dostaliśmy wiadomość od fanki zespołu, która pyta czy formację będzie można usłyszeć na Kwaśnicy" - mówi Barbara Czul, organizator imprezy.

Z informacji przekazanych nam przez menagement wynika, że tymczasowym głosem Myslovitz został Łukasz Lańczyk z zespołu Lorein z którym grupa zagra tegoroczną trasę koncertową. Formacja znana jest m.in. z finału programu Must Be The Music.

- To z pewnością będzie wyjątkowy dla sympatyków gitarowego grania wieczór. Tego samego dnia usłyszymy przecież Agnieszkę Chylińską, na którą fani także czekają z niecierpliwością" - dodaje organizator Festiwalu Kwaśnicy.

Przypomnijmy, że w tym roku XV edycja wydarzenia. Wśród gwiazd Jacek Stachursky, Future Folk, Myslovitz, Agnieszka Chylińska. Fani muzyki tanecznej usłyszą duet: DJ Quicksilver/DJ Marco. Gościem specjalnym wydarzenia będzie finalista programu Masterchef Damian Sobek. Jak zwykle gotowana będzie najpyszniejsza Kwaśnica, nie zabraknie strefy gastronomicznej i rozrywkowej z wesołym miasteczkiem na czele. Wkrótce poznamy także kolejną gwiazdę tegorocznego festiwalu.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę