Łowcy .B i ... Apopalipsa w Ustroniu! Już dziś - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Łowcy .B to kabaret związany z Cieszynem, a niebawem wystąpi w Ustroniu. Mamy zaproszenia!

Lowcy B

"Czterech Jeźdźców Apopalipsy" - kolejny, najnowszy program kabaretu Łowcy.B.

Od 2015 r.,  kiedy to kabaret postanowił działać we czwórkę, to już ich trzeci program.

Spektakl Łowców to nie tylko kabaret. To prawdziwe show, gdzie istotną rolę odgrywa światło, muzyka i emocje.
Ich skecze, prócz solidnej dawki śmiechu, są o czymś. Niektóre zjawiska wyśmiewają, niektóre podkreślają a niektóre po prostu bawią. Dążą do tego, żeby każdy numer był zaproszeniem do wspólnej przejażdżki. Opowieścią o ludzkich zachowaniach, o decyzjach które podejmują w sytuacjach ekstremalnych, o skutkach tych decyzji.
Cała opowieść, jak na Łowców przystało, mocno abstrakcyjna więc przygotujcie się, na przejażdżkę bez trzymanki (lub nawet bez kierownicy!)
Łowcy.B są dumni z tego programu, uważają, że wykorzystali w nim cały potencjał, jaki mają w sobie. Uważają się za świadomych, dojrzałych wariatów i nie zawahają się wszystkich swych atutów użyć na Was!
Zobacz czym zastąpili sweterki, jakie zespoły muzyczne ich inspirują, czy udało im się wyjść z escape roomu, jakie mają pomysły na biznes, czy wysłanie paczki to prosta sprawa i gdzie król chodzi piechotą.

"Zapraszamy na spektakl "4 Jeźdźców Apopaklipsy"! Dlaczego zapraszamy? Bo jesteśmy dobrze wychowani. Dlaczego apopaklipsy? Bo uwielbiamy czytać ze zrozumieniem." - takimi słowami reklamuje grupa swój występ.

Łowcy.B wystąpią w Miejskim Domu Kultury "Prażakówka" w Ustroniu (ul. Daszyńskiego 28), w piątek 7 grudnia o godz. 18.00. Bilety w cenie 35 i 40 zł można nabyć w MDK "Prażakówka", za pośrednictwem portali: KupBilecik.pl, Biletyna.pl Zapraszamy!

 

Udostępnij

3
+3
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę