Nietypowy pojedynek w Bielsku-Białej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Walczyć będą nie na miecze, ale na włosy i nożyczki. 14 września w Sali Redutowej wykażą się najlepsi styliści fryzur.

Zrzut ekranu 6

“Pojedynek Na Włosy to wyjątkowe wydarzenie. Pierwszy raz w historii sztuki fryzjerskiej będziemy mogli zintegrować środowisko fryzjerów i zebrać ich w jednym miejscu, podczas wielkiego show, prezentowanego w niespotykanej dotąd formie. Podczas trzygodzinnego występu, na specjalnie zbudowanym na potrzeby show ringu, dwa pięcioosobowe zespoły zmierzą się w 5 rundach, przygotowując pięć różnych stylizacji na zadany wcześniej temat.” - dowiadujemy się od organizatorów. 

Kiedy będą się pojedynkować?

Fryzjerzy będą brać się pod włos 14 września od godziny 14:00 w Sali Redutowej, Pasaż Pod Orłem Bielsko-Biała. Jak dotąd zgłosiły się 3 drużyny: Tymoteusza Pięty, Piotra Popławskiego oraz Julity Niezgody. Po całej rywalizacji after party poprowadzi Dj Santiago Cortes.

Oprac. MG.

Udostępnij

3
+3
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę