Bajkowy tydzień w Bielsku-Białej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Ośrodek Integracji Obcokrajowców w Bielsku-Białej myBB zaprasza dzieci i młodzież, mieszkańców miasta oraz obcokrajowców w wieku 9-14 lat do udziału w “Bajkowym tygodniu”.

myBB

W terminie 19-24 sierpnia 2019 r. w godz. 09:00 - 18:00 w stolicy polskiej kreskówki, Bielsku-Białej, dzieci będą mogły uczestniczyć w “Bajkowym tygodniu”, który zachwyci niejedną pociechę ciekawymi atrakcjami.

Program uwzględnia m.in.: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia umuzykalniające, zajęcia informatyczne i matematyczne, zajęcia ruchowe, gry, bajki, zajęcia artystyczne (rysunek intuicyjny, origami, tworzenie ozdób), zwiedzanie muzeów.

Koszt udziału w całym “Bajkowym tygodniu” to 100 zł na uczestnika (cena zawiera udział w zajęciach, przekąski, obiad oraz opiekę w trakcie zajęć w terminie 19-24 sierpnia).

Zajęcia odbędą się na terenie siedziby Ośrodka Integracji Obcokrajowców myBB przy ul. Krasińskiego 5A/10 w Bielsku-Białej.

Oprac. MG.

Udostępnij

2
+1
1
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę