Policjanci poszukują mężczyzny - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej poszukują Jerzego Kowalskiego. 57-letni bielszczanin wyszedł z domu w 3 lipca około godziny 22.55 i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. 

Zaginiony wyszedł z mieszkania przy bielskiej Al. Armii Krajowej. Z ustaleń wynika, że udał się w kierunku ul. Boboli. 

Rysopis zaginionego – wiek z wyglądu około 57 lat, wzrost około 182 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie – siwe, kędzierzawe, oczy niebieskie, na twarzy kilkudniowy zarost. W dniu zaginięcia ubrany był w jasną koszulkę z krótkim rękawem, charakterystyczne napisy oraz logo na tylnej części koszulki, buty ciemne z jasną podeszwą, długie spodnie.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego, proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku Białej przy ul. Kamińskiego 8, tel. 33 8121600 lub 33 8121255 (oficer dyżurny, nr alarmowy 112.

Udostępnij

1
-2
3
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę