TKB - tradycyjna formuła nie teraz - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tydzień Kultury Beskidzkiej to kolejna bardzo ważna impreza odbywająca się cyklicznie w naszym regionie, być może najważniejsza, co do której - z uwagi na sytuacje epidemiczną - organizatorzy zmuszeni byli wprowadzić korektę planów.

TKB Dawne

 Komunikat organizatorów na temat tej imprezy przekazał Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku-Białej. Brzmi on następująco:

"Tydzień Kultury Beskidzkiej 2020

Komitet Organizacyjny TKB informuje, że z powodu przedłużającego się stanu epidemii, tegoroczna edycja Tygodnia Kultury Beskidzkiej zmieni formułę. Impreza w swojej tradycyjnej formie zostanie zorganizowana w roku 2021.

W trosce o zdrowie - zarówno zespołów, jak i widzów - w głównej mierze przenosimy się do Internetu, aby tam organizować specjalne, atrakcyjne muzycznie i towarzysko wydarzenia, w tym koncerty.

Jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim zespołom, które pomimo pandemii zgłosiły swój udział. Wasze zaangażowanie oraz gotowość są nieocenione. Dziękujemy również instytucjom oraz osobom za podjęte już działania związane z przygotowaniem kolejnego TKB. Prosimy o dalszą współpracę.

Tymczasem mamy nadzieję, że w tym roku uda nam się jednak spotkać nie tylko w sieci, tak aby zachować przynajmniej cząstkę klimatu, który zawsze nam towarzyszy podczas tego największego w Polsce i najpiękniejszego święta folkloru i tradycji.

Dalsze zamierzenia zostaną Państwu przekazane już niebawem.

Z͇o͇s͇t͇a͇ń͇c͇i͇e͇ ͇z͇ ͇n͇a͇m͇i͇!͇ ❤️"

𝑂𝑟𝑔𝑎𝑛𝑖𝑧𝑎𝑡𝑜𝑟𝑧𝑦 𝑇𝑦𝑔𝑜𝑑𝑛𝑖𝑎 𝐾𝑢𝑙𝑡𝑢𝑟𝑦 𝐵𝑒𝑠𝑘𝑖𝑑𝑧𝑘𝑖𝑒𝑗

 

Udostępnij

1
0
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę