Po "Wszystko będzie dobrze", "Nic się nie martw..." - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Kilka tygodni po zakończeniu sezonu dał o sobie znać beskidzki skoczek narciarski Piotr Żyła, występując w nieco mniej znanej dla siebie roli.

Zyla copy

 Niedawno pisaliśmy o tym, że muzycy nagrali teledysk, mający dawać nadzieję w tym trudnym czasie, pod tytułem "Wszystko będzie dobrze". Polski Związek Narciarski tymczasem publikuje filmik, na którym Piotr Żyła gra na gitarze rockowego klasyka, kojarzącego się z luzem i pozytywnym spojrzeniem w przyszłość. Takie skojarzenie, może być teraz bardzo potrzebne. Filmik zobaczycie poniżej, grany utwór łatwo rozszyfrować. "Dont worry...".

 

Udostępnij

6
+5
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę