Pandemiczne źródła zachowań - wystawa online - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zrealizowali ją studenci Instytutu Sztuki w Cieszynie w ramach pracowni projektów kreatywnych.

PAndemiczne zrodla

 Tego wydarzenia nie było w planie. Ani epidemii ani wystawy.

"Pracowaliśmy dalej nad odwagą, do której odnieśliśmy się w lutym działaniem w przestrzeni publicznej w ramach „Odważnika” i mieliśmy temat ciągnąć dalej, ale wszystko zostało zatrzymane w marcu. Od tego czasu zaczęliśmy rozważać codzienność, jej nowe efekty i wyzwania, początkowo pod pretekstem podtrzymywania relacji, stałego kontaktu zapośredniczonego przez Internet.

Pandemia dla jednych jest więzieniem, źródłem niegasnącego lęku, powodu do poszukiwania nowego rytmu dnia, dla innych odkryciem nowych wymiarów zabawy, obszarów intymności. O tym właśnie są szkice, prace zawarte w projekcie „Pandemiczne źródła zachowań”, z konieczności ograniczonym do wirtualnej rzeczywistości. Za tymi obrazami kryją się tygodnie nowych emocji, odkrycia, ucieczki, powroty, lęki i radości. Tym razem bardziej badaliśmy siebie niż temat, spędzaliśmy dzięki tym projektom ze sobą czas, co prawda wirtualnie, ale jednak. Dla niektórych była to terapia, a dla pozostałych mobilizacja do nadania artystycznego kształtu uciekającemu czasowi." - informują realizatorzy.

Opiekunem merytorycznym jest dr hab. Joanna Wowrzeczka. Realizacja wystawy: Studenci Instytutu Sztuki w Cieszynie w ramach pracowni projektów kreatywnych
Wystawa aktywna od 15.06.2020 godz. 10.00 do 10.07.2020. Znaleźć ją można TUTAJ.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę