Zbierają na sprzęt ratowniczy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Druhowie z OSP Złatna potrzebują nowych pojazdów, za pomocą których będzie im łatwiej nieść pomoc.

skuter

 W celu zdobycia na nie funduszy, zorganizowali zbiórkę pieniężną, za pośrednictwem portalu zrzutka.pl.

"Chcemy być kimś, na kim mieszkańcy mogą polegać i komu ufają, zawsze chętni do niesienia pomocy. Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Złatnej funkcjonuje nieprzerwanie od ponad 70 lat. W tym czasie nasi strażacy wielokrotnie brali udział w akcjach pożarniczych, przeciwpowodziowych, sytuacjach, gdy zagrożone było życie mieszkańców. Każdorazowo ochotnicy narażają własne życie, by pomagać innym, działając w myśl zasady: „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Codziennie dbamy o bezpieczeństwo i spokój mieszkańców Złatnej i gminy Ujsoły. Działania, jakie podejmujemy łączą się jednak z potrzebami finansowymi. Dysponujemy sprzętem, zakupionym częściowo dzięki własnemu wkładowi, po części dzięki pomocy władz naszej gminy...

Gmina Ujsoły jest wysunięta na południe kraju i jest obszarem górzystym gdzie dotarcie zimą do większości mieszkańców z szybką pomocą jest tylko za pomocą takich sprzętów jak skuter śnieżny, quad. Jednakże do przemieszczania się ze skuterem śnieżnym potrzebny jest samochód terenowy o napędzie 4x4 oraz specjalistyczna przyczepka pod skuter, którego nie posiadamy co uniemożliwia przeprowadzanie akcji ratowniczych. Dlatego też zwracamy się z uprzejmą prośbą zarówno do przedsiębiorstw jak i do osób prywatnych o wsparcie dla naszej jednostki w postaci środków pieniężnych, których potrzebujemy." - w taki sposób strażacy wyjaśniają swoją zbiórkę.

Ochotnicza Straż Pożarna w Złatnej potrzebuje: samochodu terenowego z napędem 4x4, który pomoże przemieścić skuter śnieżny oraz sań ratunkowych, które ciągnięte będą za skuterem. Do ich zakupu potrzebna jest kwota 90 tys. zł. Akcję można wesprzeć TUTAJ.

 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę