Dodatkowe, darmowe autobusy na mecz Polska - Anglia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

W związku z dużym zainteresowaniem meczem młodzieżowych reprezentacji Polski i Anglii, który odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej, Miejski Zakład Komunikacyjny uruchomi w tym dniu cztery dodatkowe linie autobusowe, które będą dowozić kibiców na stadion.

Polska Anglia Podbeskidzie

Linia 101 będzie kursować z Osiedla Polskich Skrzydeł, linia 102 z Wapienicy, linia 103 z Hałcnowa, a linia 104 spod Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej. Pierwsze autobusy odjadą z początkowych przystanków o godzinie 16:00. Przejazdy autobusami tych dodatkowych linii odbywać się będą za okazaniem biletu na mecz. Po zakończeniu spotkania około godziny 20:00 autobusy linii 101, 102, 103 i 104 podjadą spod stadionu na przystanki początkowe.
Ponadto decyzją Prezydenta Miasta w dniu meczu kibice udający się na stadion oraz wracający z meczu będą mogli bezpłatnie korzystać ze wszystkich autobusów komunikacji miejskiej. Wystarczy mieć ze sobą bilet na mecz.
Kibice udający się na mecz własnymi samochodami proszeni są o włożenie za przednią szybę białej kartki formatu A4, w celu ułatwienia pracy służbom kierującym ruchem. Główny parking dla samochodów osobowych został zlokalizowany obok hali przy ul. Karbowej.

Udostępnij

4
+3
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę