Aleksandersen przestał być trenerem BKS-u - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Mecz siatkarek BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała z drużyną Polskiego Cukru Muszynianką Muszyna był ostatnim, z Tore Aleksandersenem na ławce trenerskiej bielskiego klubu.

tORE aNDRESEN

Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla BKS-u, który ostatecznie zajął w tym sezonie 7 miejsce w lidze. Na tej podstawie i w związku ze zmianą polityki transferowej ze względu na sytuację finansową na następny sezon, Zarząd Bialskiego Klubu Sportowego SA i trener Tore Aleksandersen wspólnie postanowili zakończyć współpracę. Oznacza to, że w nowym sezonie 2018/2019 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała będzie miał nowego trenera.

W sezonie 2018/2019 celem drużyn było sięgnięcie po medal Mistrzostw Polski, a w kolejnym po tytuł najlepszej drużyny w kraju. Zmiana trenera i realiów finansowych Spółki spowodowała, że Zarząd Bialskiego Klubu Sportowego SA musi zmienić politykę transferową. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie zespół z Bielska-Białej składać się będzie z młodych utalentowanych siatkarek, które wzmocnione kilkoma doświadczonymi zawodniczkami będą walczyć o najlepsze miejsce w lidze.
Norweg został trenerem naszego klubu w grudniu 20016 roku. Poprowadził go w 47 meczach, odnotowując 22 wgrane i 25 porażek.

- Mimo trzyletniej umowy z trenerem Aleksandersenem zdecydowaliśmy się na zakończenie naszej współpracy. Trenerowi dziękujemy za półtora sezonu, jakie spędził w naszym klubie. Szczególne podziękowania należą się za końcówkę poprzedniego sezonu, w której zupełnie odmienił oblicze gry naszej drużyny, dzięki czemu z ostatniego miejsca w tabeli awansowaliśmy na siódme. Przykro nam, że w tym sezonie nie mieliśmy już tak wiele powodów do radości – powiedział Andrzej Pyć Prezes Bialskiego Klubu Sportowego SA.

- Przede wszystkim chciałbym podziękować Zarządowi Bialskiego Klubu Sportowego SA za możliwość pracy dla BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Chciałbym również podziękować zawodniczkom i mojemu sztabowi szkoleniowemu za bardzo dobrą współpracę podczas mojego pobytu tutaj. Czasami ma się duże plany i cele dotyczące tego, co można osiągnąć ze swoim zespołem, ale niestety ten sezon nie spełnił naszych oczekiwań. Przykro mi, że nie mogłem dać klubowi większego sukcesu, ponieważ myślę, że mogliśmy osiągnąć o wiele więcej w tym sezonie. Na tej podstawie i przy zmianie polityki transferowej zadecydowaliśmy, że zakończenie współpracy będzie najlepsze dla obu stron. Życzę BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała wszystkiego najlepszego na nadchodzący sezon! - takimi słowami pożegnał się z bielskim klubem Tore Aleksandersen.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę