Specjalny numer dla komendanta - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niespełna 4 miesiące pozostały do startu kolejnego Półmaratonu Dookoła Jeziora Żywieckiego. Bieg w 2019 roku będzie jubileuszowy, opatrzony w związku z tym wieloma ciekawostkami i pewnie rekordowy.

Polmaraton 2018

To będzie już XX Półmaraton Dookoła Jeziora Żywieckiego „O Puchar Starosty Żywieckiego”. Biegacze wyruszą na jego trasę 7 kwietnia, a już teraz na liście startowej figuruje ponad 600 zapisanych osób.

Spośród nowości organizatorzy biegu zwracają uwagę przede wszystkim na ambasadorów tej imprezy. Zostali nimi jak dotąd: Barbara Prymakowska - wielokrotna Mistrzynią Świata Masters w Biegach Górskich stylem alpejskim oraz Jacek Michulec - dwukrotny srebrny medalista Mistrzostw Polski w Biegach Górskich na dystansie 100 km, mundurowy Komendy Powiatowej Policji w Żywcu.

Ten drugi to niejedyny policyjny akcent zawodów na obecnym etapie. Akces do startu w tej imprezie zgłosił też szef żywieckiej komendy, Michał Łukasik. Co znamienne, otrzymał od organizatorów numer startowy 997.

Zapisów do biegu można dokonać TUTAJ.

 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę