Wielki Finał rowerowej akcji Sfery - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Przez cały sierpień kilometry przejechane przez rowerzystów pomagały w spełnieniu marzeń dzieci z domów dziecka. Ile wybiło na liczniku?

Arka

Ostatniego sierpnia miejsce miał Wielki Finał akcji „Rower pomaga z Galerią SFERA”, we współpracy z Fundacją Ekologiczną "Arka". Na Placu Bolka i Lolka na najmłodszych czekały ciekawe atrakcje, m.in.: gry i wystawy edukacyjne oraz warsztaty z ozdabiania toreb ekologicznych. Najważniejszym punktem spotkania było podsumowanie ilości przejechanych kilometrów - 3500 rowerzystów za pomocą aplikacji Endomondo rejestrowali swoje trasy i przez ostatni miesiąc wakacji uczestnicy przejechali aż 1 mln kilometrów. Dzięki ich zaangażowaniu 10 dzieci z domów dziecka otrzymało własne rowery.

"W akcji „Rower pomaga z Galerią SFERA” bardzo ważny jest aspekt ekologii i promocji sportu. Poprzez jazdę na rowerze ograniczamy emisję dwutlenku węgla do atmosfery i zmniejszamy ruch na drogach. Zyskuje również nasz organizm! Jazda na rowerze jest przyjemną formą rekreacji ruchowej, którą możemy cieszyć się w gronie rodziny." - piszą organizatorzy.

Oprac. MG.

 

 

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę