Rowerem po zdrowie - z medalistami olimpijskimi - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niebawem nasz region będzie gościł uczestników ogólnopolskiego programu aktywności fizycznej oraz znanych reprezentantów Polski w kolarstwie.

Kolarstwo teenowe

 "Rowerem po zdrowie" to impreza, a ramach której odbędą się zawody kolarskie, ale będzie też możliwość spotkania z kolarskimi olimpijczykami - Tadeuszem Mytnikiem i Mieczysławem Nowickim. Będzie możliwość zobaczenia ich medali olimpijskich, uzyskać autografy i cenne porady, czy też odbyć wycieczkę po okolicy. Na rowery i z rowerami zapraszani są wszyscy, od juniora do seniora. Gdzie i kiedy?

10.05 Jeleśnia: godz. 18.00, Rynek.

11.05 Skoczów: godz. 9.00 Stadion Miejski.

12.05 Łodygowice: godz. 12.00 Plac Wolności, rodzinny rajd rowerowy. Zgłoszenia do 9 maja w siedzibie GOK Gilowice lub na adres e-mail gok@lodygowice.pl

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę