Beskidy Music Festival - przedsprzedaż biletów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Atutem czerwcowego festiwalu będą nie tylko ciekawe gwiazdy, ale również bardzo niska cena wejściówek. Są już do nabycia.

Kincert mikrofon

Na Beskid Musci Festival obowiązywać będę odrębne bilety na każdy dzień. Ich cena to 15 zł. Jest naprawdę niska, biorąc pod uwagę, że to m. in. wejście na Sławomira lub Macieja Maleńczuka.
Wejściówki można nabyć już teraz, za pomocą specjalnej aplikacji na smartfona. Jak ją pobrać? Wystarczy wejść TUTAJ, czyli na stronę internetową festiwalu, w prawym górnym rogu wejść w sekcję: Kup Bilet i postępować zgodnie z instrukcjami.
Nabycie biletów bezpośrednio przed koncertem, o ile formalnie będzie również możliwe, będzie jednak uzależnione od tego, ile ich zostanie – z ilości 5000 + :).
Zapraszamy.

Obszerne informacje na temat imprezy znaleźć można na stronie internetowej festiwalu – http://www.beskidymusicfestival.pl/

Udostępnij

24
+24
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę