Odbiorą listopadowe liście - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Wzorem lat poprzednich w listopadzie br. zorganizowany zostanie w Bielsku-Białej odbiór odpadów zielonych (liści) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.

Liscie jesienia

 Zasady odbioru

W ramach tej akcji firma wywozowa odbierze z każdej nieruchomości zamieszkałej, posiadającej przydomowy ogród, nie więcej niż 4 worki o pojemności do 120 l. Liście zapakowane we własne worki (obojętne jakiej firmy, brązowe lub przeźroczyste albo inne, ale opisane czy oznaczone kartką z napisem "liście" lub "odpady zielone") należy przygotować do odbioru w wyznaczonym w deklaracji miejscu odbioru (przed nieruchomością lub w altanie śmietnikowej - w widocznym miejscu). Większa liczba worków niż 4 tj. ponad ustalony limit, nie zostanie odebrana. Tylko zawiązane worki zostaną odebrane.

Datą odbioru liści (lub innych odpadów zielonych) w listopadzie jest w termin wyznaczony w harmonogramie do odbioru odpadów zielonych (sobota), który w wersji papierowej został wysłany właścicielom nieruchomości przed 1 lipca 2018 r. Harmonogram można również znaleźć TUTAJ.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę