Polowanie na oczach dzieci. Co na to policja? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Dzieci i dorośli we wczasowej dzielnicy Ustronia obserwowali, jak blisko centrum miasta strzela się do rannego jelenia.

Jelez ustron

Zdarzenie miało miejsce w ubiegłym tygodniu w Ustroniu. Padł głośny strzał. Mieszkańcy i gości hotelowi usłyszeli strzały i wybiegli na zewnątrz zobaczyć, co się dzieje. Zobaczyli mężczyznę ze strzelbą i konającego jelenia obok piaskownicy. Po „dobiciu” mężczyzna wrzucił zwierzę na przyczepę samochodu i odjechał. Jak doniosła gazeta „Super Express”, był to Jan F., myśliwy z miejscowego koła łowieckiego. Wcześniej na miejscu pojawiła się policja i sporządziła notatkę. Jak sytuacja wyglądała z ich perspektywy?

- Odbywało się zorganizowane polowanie myśliwskie, na które łowczy posiadali wszelkie konieczne pozwolenia. W jego trakcie postrzelony jeleń niefortunnie uciekł i przedostał się w rejon domów wczasowych. Gdy został odnaleziony, był tak wycieńczony, że myśliwi musieli go dobić – powiedział nam oficer prasowy cieszyńskiej policji Krzysztof Pawlik.

Jak doniósł „Super Express”, był to Jan F., myśliwy z miejscowego koła łowieckiego. Według gazety świadkowie twierdzili, że jeleń był zdrowy, bo chwile wcześniej biegał przy potoku niedaleko domów, a myśliwy znany jest z pochopnych działań. Wyrazili też zaniepokojenie, że w dzień otwiera się ogień w terenie zabudowanym.

Udostępnij

6
-21
27

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę