Wilkowickie konsultacje na temat bezpieczeństwa - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

W najbliższy czwartek 23 września o godzinie 16.30 w OSP Bystra przy ul. Klimczoka 105 odbędą się konsultacje społeczne związane z funkcjonowaniem Posterunku Policji w Wilkowicach. Wezmą w nich udział policjanci z wilkowickiej jednostki, komendant Komisariatu Policji w Szczyrku i Naczelnik Wydziału Prewencji KMP w Bielsku-Białej oraz policyjni profilaktycy z bielskiej komendy. Zapraszamy mieszkańców gminy, przedstawicieli lokalnych mediów i wszystkie osoby zainteresowane tematem bezpieczeństwa publicznego do wspólnej rozmowy na temat funkcjonowania posterunku w Wilkowicach.

Posterunek Lodygowice

 Planowane konsultacje będą dotyczyły funkcjonowania Posterunku Policji w Wilkowicach i związanymi z tym uwagami oraz spostrzeżeniami mieszkańców Wilkowic i przedstawicieli lokalnego samorządu. Poruszane będą też kwestie związane z funkcjonowaniem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, aplikacji Moja Komenda i programu „Dzielnicowy bliżej nas”. Będzie to okazja do osobistego przekazania policjantom swoich spostrzeżeń na tematy związane z bezpieczeństwem i pracą policjantów z wilkowickiego posterunku, ale także okazja do osobistego poznania stróżów prawa, którzy od czerwca ubiegłego roku służą mieszkańcom Wilkowic.

Udostępnij

0
0
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę