[WAŻNE] Kino Konesera - wesprzyj Grzegorza - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

To będzie ciekawy pomysł na atrakcyjne spędzenie poniedziałku, kontakt z pasjonującą opowieścią, a przede wszystkim na włączenie się w akcję pomocy.

Wspinaczka pomoc

Grzegorz ma 33 lata, mieszka ze swoją wspaniałą żoną Justyną, na którą zawsze może liczyć. Pomimo przykrych doświadczeń życiowych, stanowią naprawdę zgraną i kochającą się parę. Mają dwójkę niesamowitych dzieciaków, dwóch synów będących dumą ojca, młodszy z nich Maksiu ma 7 lat, a starszy Konrad 9. Są naprawdę cholernie kochającą się rodziną, która walczy o swoje, mimo przeciwności losu, cieszy się każdą wspólnie spędzoną chwilą. Grześ w 2014 roku podczas urlopu uległ nieszczęśliwemu wypadkowi, w wyniku którego złamał kręgosłup.

Z trudnościami, ale walecznie

Bolesną prawdą jest fakt, iż opis ten nie odzwierciedla stanu Grześka, który bez pomocy najbliższych nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować. Posiada szereg ograniczeń uniemożliwiających wykonywanie czynności dnia codziennego. Nadzieją na lepsze funkcjonowanie jest ciągła rehabilitacja z zastosowaniem coraz to nowszych metod oraz wsparcie rodziny i przyjaciół. Bez rehabilitacji kiepski już stan Grzegorza stopniowo będzie ulegał pogorszeniu. Stąd prośba do Was, ludzi dobrego serca, aby pomóc chociaż w małym stopniu Grzegorzowi. Można połączyć przyjemne z pożytecznym. Jak?

W salonie fryzjerskim Pan Brzytwa Barber Shop w Bielsku-Białej przy ul.Łukowej 7 można nabyć bilety na projekcję filmu "Free Solo: Ekstremalna Wspinaczka", która odbędzie się w poniedziałek 1 kwietnia o godz. 18.30 w bielskim Kinie Helios. Część pieniędzy z wejściówek przeznaczona będzie na pomoc Grzegorzowi.

- Całość będzie miała miejsce w kinie Helios w Bielsku Białej (Galeria Sfera) 01 kwietnia 2019 roku od godziny 15:00 kiedy to rozpocznie się zbiórka pieniędzy dla Grzegorza. Przed samym seansem będziecie mogli spotkać się i porozmawiać z Organizatorami i Partnerami przedsięwzięcia oraz sponsorami nagród. Po zakup i odbiór biletów zapraszamy do salonu Pan Brzytwa Barber Shop - informuje Maciej Sobek, współorganizator Akcji Charytatywnej w Kinie Konesera. 

O godzinie 18:30 rozpocznie się seans filmu "Free Solo - Ekstremalna wspinaczka" - amerykański film dokumentalny z 2018, w reżyserii Elizabeth Chai Vasarhelyi i Jimmy’ego China opowiadający o wspinaczce wysokogórskiej Alexa Honnolda. Obraz nagrodzony Oscarem w kategorii pełnometrażowy film dokumentalny.

- Po zakończonej projekcji prosimy o nie opuszczanie sali, gdyż odbędzie się wręczenie wspomnianych już nagród, rozstrzygniecie konkursów oraz licytacja obrazu niespodzianki - już teraz zapraszamy do wzięcia w niej udziału. Na koniec chcielibyśmy ogromnie podziękować za wsparcie, pomoc w organizacji, ufundowanie nagród oraz zaangażowanie w cały projekt partnerom - bez Was całość nie doszłaby do skutku -  dodaje Sobek.

Partnerami akcji są: Kino Helios, Pan Brzytwa Barber Shop, Feniks Bielsko-Biała, Super Shine Auto Detailing Bielsko-Biała, Vanilla Sky Photography, salon Stylowy Brodacz, Bearded Villains Polish Chapter.

Udostępnij

13
+13
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę