Natalia Janoszek w roli zgwałconej kobiety - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Zyskująca na sławie aktorka z Bielska-Białej zagrała główną rolę w bollywoodzkiej produkcji - 9 sierpnia film wejdzie do kin.

Natalia Janoszek FB

Widzieliśmy już zwiastun, "Chicken Curry Ław", teraz czekamy na film. Choć nie będzie dostępny w polskich salach, z pewnością możemy być dumni z Natalii Janoszek, która jak mówi, przeżyła swoją najtrudniejszą rolę w karierze. Wystąpiła w filmie Shekhara Sirrinna jako porwana i wykorzystana kobieta, która przyjechała do Indii, aby odnieść zawodowy sukces.

“Kilka godzin od premiery a mój teledysk do piosenki promującej najnowszy film Bollywood Chicken Curry Law obejrzało ponad 220 000 osób. Mam nadzieję, że i Wam się spodoba. I dzięki za wszystkie miłe wiadomości jakie spływają do mnie od rana - jesteście kochani” - napisała aktorka na swoim Facebooku.

IMDb o Janoszek

Natalia Magdalena Janoszek urodziła się w Bielsku-Białej i rozpoczęła karierę w wieku trzech lat, kiedy dołączyła do lokalnej grupy tanecznej i wokalnej. Była także członkiem grupy aktorskiej i muzycznej od szkoły podstawowej. W wieku 16 lat miała szansę wziąć udział w Miss Teen Poland. O ile Natalia nigdy nie była zainteresowana modelowaniem i konkursami, postanowiła skorzystać z okazji, aby udowodnić, że piękno nie jest kwestią wzrostu i rozmiaru, ale ogólnego wyglądu. Od tego czasu reprezentuje Polskę na ponad 30 konkursach piękności na całym świecie i jest najbardziej utytułowaną polską Miss. Podczas Supermodel International 2012 została zauważona przez indyjskiego producenta filmowego i wkrótce zarezerwowała swoją pierwszą główną rolę jako Aafreen w filmie Bollywood Dreamz: The Movie(2013). Następnie zagrała we Flame: An Untold Love Story (2014). 

W 2015 roku Natalia zarezerwowała swoją pierwszą rolę w Hollywood w filmie The Green Fairy (2016) obok Lindy Blair, a wkrótce po tym, jak zadebiutowała jako autorką swojej pierwszej książki. W 2019 roku ukaże się jej najnowszy film Bollywood Chicken Curry Law (2019). Opowieść rzuca światło na poważny problem społeczny bezpieczeństwa kobiet i przedstawia walkę prawną cudzoziemca z korupcją. Natalia Janoszek aktywnie wspiera organizacje WWF i UNICEF. W swojej najnowszej hollywoodzkiej produkcji The Swing of Things pojawia się obok Luke'a Wilsona.

Oprac. MG.

Udostępnij

2
+1
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę